تبلیغات
موسسه حقوقی عدل محمدحسنی - مطالب محمد حسنی

ماده ۴۲ قانون حمایت از خانواده

یکشنبه 25 خرداد 1393  09:08 ب.ظ


۵۱
شماره پرونده ۱۴۱۱ ـ ۱۶/۹ ـ ۹۲
سؤال
۱ـ با توجه به ماده ۴۲ قانون حمایت از خانواده در خصوص اشخاص بالاتر از سن بلوغ تا سن ۱۸ سالگی آیا کماکان قانون گذرنامه در خصوص خروج از کشور حاکم است؟
۲ـ درصورتیکه پدر قصد خروج از کشور فرزندش را داشته باشد آیا مادر یا سایر اشخاص در ماده ۴۲ یاد شده حق ممنوع­الخروج کردن طفل از کشور را دارند یا خیر؟ 

ادامه مطلب

| آخرین ویرایش:دوشنبه 12 آبان 1393 | نظرات() 

برچسب ها: خروج از کشور ، حضانت ، ماده ۴۲ قانون حمایت از خانواده ،